Wielka Kolonijna Olimpiada Sportowa
Gry i zabawy na świeżym powietrzu
Przygoda
Radość
Rywalizacja
Szkolenie szachowe
Turniej klasyfikacyjny
Wycieczki
Zajęcia artystyczno-plastyczne
Zwycięstwo

ŚRODA 14.08.2013

Zmaganiom szachowym nie ma końca. Z każdą rundą przeciwnicy stają się co raz silniejsi. Dziś odbyła się runda czwarta i piąta – strach pomyśleć jakie emocje zapanują w sobotę podczas ostatniej. Po dokonaniu analiz partii na naszych młodych kolonistów czekała znów  moc atrakcji.

Najmłodsi uczestnicy „Wakacji z Szachami” dali się pochłonąć planszówkom, nieco starsi oddali się grze w piłkę nożną, kalambury, berka, totem i inne zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Nie zabrakło również czasu na spacer po Puławach i wizytę na poczcie, gdzie dzieciaki mogły wysłać pocztówkę z wakacji do swoich najbliższych. To jednak nie wszystko!

Gdy zapadł zmrok odbyła się pierwsza, wielka dyskoteka kolonijna. Radosnym podrygom i śpiewom w rytm najnowszych, radiowych przebojów nie było końca. Nasi kreatywni podopieczni sami nadawali bieg imprezie, układając playlistę swoich ulubionych utworów. Wreszcie wszyscy zmęczeni i zadowoleni  podążyli tanecznym krokiem do łóżek, gdzie z uśmiechami na twarzach zapadli w głęboki sen…