Wielka Kolonijna Olimpiada Sportowa
Gry i zabawy na świeżym powietrzu
Przygoda
Radość
Rywalizacja
Szkolenie szachowe
Turniej klasyfikacyjny
Wycieczki
Zajęcia artystyczno-plastyczne
Zwycięstwo

 WTOREK  13.08.2013

Po wielkiej dawce wrażeń wczorajszego dnia dziś kolejny dzień maratonu szachowego.

Zaraz po śniadaniu rozpoczęła się III runda Turnieju Klasyfikacyjnego, który dostarcza coraz więcej emocji. Pojawiają się zarówno łzy radości jak i smutku. Po zakończonej partii, chętnie nasi koloniści wybrali się na relaksujący spacer no oraz ………LODY „dla ochłodzenia” wrażeń.

Po zjedzeniu obiadu i małym relaksie na boisku, wszyscy udali się na dodatkowe turnieje szachowe, które w tym dniu wypełniły głownie czas kolonistów.

Uczestnicy kolonii mogli wybrać jeden z trzech zaproponowanych turniejów. Od godziny 15.00 zostały rozegrane następujące rozgrywki:

Blitz- http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_3740/

Szachy Fischera- http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_3741

Szachy Progresywne- http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_3742/

Największym powodzeniem cieszył się Blitz , w którym wzięli udział zarówno najmłodsi uczestnicy, jak również reprezentacja kadry wychowawców. Najlepszy wśród  opiekunów okazał się p. Robert Rogala.

Bardzo dużo radości i zabawy dostarczyły Szachy Fischera, gdzie zwyciężył zawodnik LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski- Daniel Pietraś.

46 zawodników zmagało się z Szachami Progresywnymi popularnie zwany „czajnik”. Po wyrównanej walce zwycięstwo objął Mateusz Nowicki (MTSz Mińsk Mazowiecki)

Dzień zakończył się” podróżą w krainę” bajek i filmów, które wśród kolonistów cieszą się dużym powodzeniem.

Emocje całego dnia sprawiły, że koloniści szybko zasnęli. A o czym śnią ?........ Pewnie o wygranej, którą przyniesie jutrzejszy dzień