Wielka Kolonijna Olimpiada Sportowa
Gry i zabawy na świeżym powietrzu
Przygoda
Radość
Rywalizacja
Szkolenie szachowe
Turniej klasyfikacyjny
Wycieczki
Zajęcia artystyczno-plastyczne
Zwycięstwo

Z dnia na dzień nasi szachiści są coraz bardziej zgrani, uśmiechnięci i zadowoleni!:) Każdy dzień jest niezapomnianą dawką wrażeń i wspaniałych wspomnień.


W dzisiejszym dniu nasi koloniści mogli rozwijać ducha walki biorąc udział w Wielkiej Olimpiadzie Sportowej. Kolejną konkurencją, w której każdy mógł sprawdzić swoje siły był „milowy wyścig”, czyli tor przeszkód łączący umiejętności gimnastyczne z koszykarskimi. Dodatkowo w czasie wolnym grupy brały udział w rozgrywkach tenisa stołowego. Jak co dzień, znalazło się mnóstwo chętnych do gry w piłkę nożną.


Oczywiście nie mogło zabraknąć szkolenia szachowego z części teoretycznej.  Wieczorem szaleństwo na ośrodku, atak świateł z latarek, czyli gra terenowa „Szalony wyścig”. Zabawa polegająca na rywalizacji wszystkich grup wychowawczych, gdzie głównym celem gry było odpowiedzenie na szereg pytań lub wykonanie zadań przy poszczególnych stacjach.

Galeria zdjęć - https://plus.google.com/u/0/photos/106682372798047783896/album/6453888205884122257?authkey=CI7o2pC35I6uLg